Τρίτη, 9 Ιουνίου 2015

Πίνακας Συμμετεχόντων Σεμιναρίου Εθνικού Δικτύου

Το Κ.Π.Ε Ανωγείων και το Κ.Π.Ε. Βάμου, σε συνεργασία με τους Υπευθύνους  Σχολικών Δραστηριοτήτων και το Φυσικό Πάρκο Ψηλορείτη, πρόκειται να  διοργανώσουν τριήμερο  επιμορφωτικό Σεμινάριο, στο πλαίσιο της συμμετοχής του ΚΠΕ Ανωγείων στο Εθνικό  Θεματικό  Δίκτυο «Τα σπήλαια της Ελλάδας στο Φως» που συντονίζει το ΚΠΕ Βάμου, συμμετέχοντας και στην Εβδομάδα για τα Ευρωπαϊκά Γεωπάρκα. Το σεμινάριο  υλοποιείται στο πλαίσιο της Πράξης «Δράσεις Διά Βίου Μάθησης για το Περιβάλλον και την Αειφορία-Άξονας Προτεραιότητας 7» μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση».                                          

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στις  18-19-20 Ιουνίου 2015 στο ΚΠΕ Ανωγείων στα Ανώγεια Ρεθύμνου.
Θέμα του Σεμιναρίου:
«Η σημασία της γεωποικιλότητας  στα πρόγράμματα Π.Ε.: τα σπήλαια του Ψηλορείτη»
Στόχοι του σεμιναρίου είναι :
Ø      Η παρουσίαση των δράσεων που αναπτύχθηκαν από τις σχολικές ομάδες που είναι μέλη του δικτύου την παρελθούσα ή την τρέχουσα σχολική χρονιά.
Ø      Η οργανωμένη επιστημονική και παιδαγωγική στήριξη των προγραμμάτων Π.Ε. που έχουν σχετική θεματολογία
Ø      Η ανάπτυξη επικοινωνίας μεταξύ των σχολικών ομάδων μελών του δικτύου
Ø      Η ανταλλαγή εμπειριών και απόψεων μεταξύ ειδικών επιστημόνων, όλων των μελών των παιδαγωγικών και μαθητικών ομάδων των συμμετεχόντων σχολείων, συντονιστικών φορέων κλπ.

Υπολογίζεται να λάβουν μέρος 66 εκπαιδευτικοί. Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η απουσία όσων εκπαιδευτικών συμμετάσχουν στο σεμινάριο να μην παρεμποδίσει την ομαλή διεξαγωγή των Πανελληνίων Εξετάσεων.
Επίσης, θα συμμετάσχουν τα μέλη της Συντονιστικής και Παιδαγωγικής Επιτροπής του δικτύου καθώς και τα αναπληρωματικά αυτών, μέχρι δύο  μέλη από τις Παιδαγωγικές Ομάδες των συνεργαζόμενων με το δίκτυο, οι Υπεύθυνοι Σχολικών Δραστηριοτήτων των Δ/νσεων που τα σχολεία της Δ/νσης τους ανήκουν στο δίκτυο
Στους συμμετέχοντες θα δοθεί βεβαίωση συμμετοχής.
Το Σεμινάριο θα είναι διάρκειας 30  διδακτικών ωρών και θα πραγματοποιηθούν, την πρώτη μέρα, θεωρητικές εισηγήσεις καθώς και παρουσιάσεις 10λεπτες των δραστηριοτήτων των ομάδων μελών του δικτύου, ενώ την δεύτερη και τρίτη μέρα θα διεξαχθούν βιωματικά εργαστήρια και επισκέψεις στο ευρύτερο πεδίο του Ψηλορείτη.
ΠΙΝΑΚΑΣ 1. ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Δ/ΝΣΗ
ΝΟΜΟΣ
ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚ.
1
ΚΩΝΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΠΕ 60
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΣΙΤΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
2
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΑΘΗΝΑ
ΠΕ 70
1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
3
ΤΣΙΑΝΙΚΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΕ 70
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
4
ΔΟΥΚΟΥΜΕΤΖΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕ 70
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
5
ΡΕΠΠΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΕ 08
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΣΙΤΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
6
ΚΑΡΑΤΣΙΟΡΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΕ 70
3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
7
ΝΑΓΚΟΛΟΥΔΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΕ 70
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΒΑ ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΗΣ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
8
ΒΑΛΑΒΑΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΕ 60
40Ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
9
ΛΑΜΠΡΑΚΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΠΕ 60
40Ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
10
ΜΑΥΡΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕ70
2Ο Δ.Σ.  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
11
ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΣ
ΠΕ70
13Ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
12
ΚΑΛΩΤΑ
ΧΑΡΟΥΛΑ
ΠΕ70
13Ο Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
13
ΚΩΦΟΥ
ΆΝΝΑ
ΠΕ60
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΕΡΑΝΙΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
14
ΠΑΠΑΔΟΜΑΡΚΕΡΤΑΚΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΠΕ70
8Ο Δ.Σ ΧΑΝΙΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
15
ΔΗΜΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕ60
2Ο ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΗΠ ΧΑΝΙΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
16
ΑΛΕΞΑΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΕ60
2Ο ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΗΠ ΧΑΝΙΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
17
ΒΡΕΤΟΥΔΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕ60
2Ο ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΗΠ ΧΑΝΙΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
18
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΠΕ70
ΡΑΛΛΕΙΑ Π.Π.Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ
Α/ΘΜΙΑ
ΠΕΙΡΑΙΑ
4
19
ΚΑΣΙΜΑΤΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕ70
33Ο Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ
Α/ΘΜΙΑ
ΠΕΙΡΑΙΑ
4
20
NTOΓΚΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΕ 60
14o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Α/ΘΜΙΑ
ΡΟΔΟΠΗΣ
4
21
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΠΕ 60
14o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
Α/ΘΜΙΑ
ΚΙΛΚΙΣ
4
22
ΑΒΡΑΜΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΕ 60
5ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α/ΘΜΙΑ
ΚΟΖΑΝΗΣ
4
23
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕ 70
Δ.Σ ΑΓΙΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΛΕΙΑΣ
4
24
ΚΑΡΙΣΤΙΝΑΙΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΠΕ 70
Δ.Σ ΑΓΙΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΛΕΙΑΣ
4
25
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΕ 70
Δ.Σ ΑΓΙΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΛΕΙΑΣ
4
26
ΚΟΥΡΝΕΤΑ
ΜΑΡΙΑ
ΠΕ 06
6Ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ & 35ΟΔΗΜ. ΣΧ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΑΤΤΙΚΗΣ
4
27
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑΣ
ΠΕ70
7ΟΥ ΔΣ ΚΩ
Α/ΘΜΙΑ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
4
28

ΣΠΥΡΑΤΟΥ-ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ

ΕΥΔΟΚΙΑ
ΠΕ70

4Ο  Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Α/ΘΜΙΑ
ΑΤΤΙΚΗΣ
4
29

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΕ 60

1Ο  ΝΗΠ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Α/ΘΜΙΑ
ΑΤΤΙΚΗΣ
4
30
ΞΙΟΥΡΑ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΕ 70
12Ο ΔΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α/ΘΜΙΑ
ΑΤΤΙΚΗΣ
4
31
ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ
ΤΡΙΓΩΝΑ
ΠΕ70
13Ο ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α/ΘΜΙΑ
Δ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4
32
ΒΛΑΧΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΕ19
7Ο Δ.Σ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α/ΘΜΙΑ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
4
33
ΤΥΡΠΕΝΗ
ΤΖΟΥΛΙΑ
ΠΕ70
Δ.Σ ΜΕΛΙΤΗΣ
Α/ΘΜΙΑ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ
4


ΠΙΝΑΚΑΣ 2 . ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Δ/ΝΣΗ
ΝΟΜΟΣ
ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚ.
1
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΠΕ 60
40Ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
2
ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΠΕ 70
13Ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
3
ΣΗΦΑΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΕ 70
2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΜΕΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
4
ΤΟΡΝΙΚΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕ 70
1Ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
5
ΠΕΡΑΚΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΠΕ 70
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΡΑΚΑ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
6
ΜΙΧΟΥ
ΑΓΑΘΗ
ΠΕ 70
2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΤΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
7
ΤΑΚΕΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΕ 70
 1Ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
8
ΚΑΚΑΡΙΔΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΕ 60
1Ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΗΜΙΟΥ
Α/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3



ΠΙΝΑΚΑΣ 3. ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΤΑΚΤΙΚΟΙ   
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Δ/ΝΣΗ
ΝΟΜΟΣ
ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚ.
1
ΣΠΑΘΑΡΑ
ΒΑΙΑ
ΠΕ 16.12
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
2
ΒΡΟΝΤΑΚΗ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΠΕ 04
2Ο   ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΎΜΝΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
3
ΜΑΤΣΑΜΑΚΗ
ΑΡΤΕΜΗ
ΠΕ 03
ΓΕΛ ΠΑΝΌΡΜΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
4
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΠΕ 20
2Ο   ΓΕΛ ΡΕΘΎΜΝΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
5
ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΠΕ 07
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ  ΡΕΘΎΜΝΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
6
ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΕ0402
ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Β/ΘΜΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
7
ΝΤΙΝΤΑΚΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΕ 11
ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
8
ΚΟΡΑΚΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕ04
ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
9
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕ 02
ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
10
ΠΥΝΗΡΤΖΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕ11 & 17.06
ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ

Β/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
11
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΠΕ1706
1Ο ΣΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
12
ΡΟΓΔΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΕ1204
4Ο  ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3
13
ΧΑΤΖΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΠΕ 02
2Ο   ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ
Β/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
14
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ
ΠΕ 03
ΓΕΛ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ
Β/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
15
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΠΕ 04
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
16
ΦΛΟΥΡΗ

ΜΑΡΙΑ
ΠΕ02
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ

Β/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
17
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ
ΣΟΦΙΑ
ΠΕ19
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ

Β/ΘΜΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
3
18
ΠΗΓΙΑΚΗ
ΑΡΙΣΤΕΑ
ΠΕ 14 04
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Β/ΘΜΙΑ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
19
ΣΗΣΑΜΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΕ 06
1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
20
ΛΑΣΘΙΩΤΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΕ 02
1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
21
ΛΙΑΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕ 03
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
22
ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕ 17
1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
4
23
ΚΛΕΙΤΣΑΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ09
ΔΔΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
4
24
ΒΕΡΓΩΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΕ 06
4O ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
4
25
ΧΑΜΑΜΤΖΟΓΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΕ02
ΓΥΜΝ. Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Β/ΘΜΙΑ
Ν ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
4
26
ΣΑΚΟΡΑΦΑ
ΜΑΡΙΑ
ΠΕ02
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΝΕΩΝ
Β/ΘΜΙΑ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4
27
ΤΣΟΜΙΔΗΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕ 02
3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
Β/ΘΜΙΑ
ΚΙΛΚΙΣ
4
28
ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΕ 04
3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
Β/ΘΜΙΑ
ΚΙΛΚΙΣ
4
29
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ 
ΙΩΑΝΝΑ
ΠΕ 04
3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
Β/ΘΜΙΑ
ΚΙΛΚΙΣ
4
30
ΔΟΥΚΑ
ΔΕΣΠΟΙΝ
Α
ΠΕ07
3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
Β/ΘΜΙΑ
ΚΙΛΚΙΣ
4
31
ΚΑΡΑΛΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΕ 04
9Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Β/ΘΜΙΑ
ΑΤΤΙΚΗΣ
4
32
ΔΑΝΙΗΛ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕ03
ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
Β/ΘΜΙΑ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4
33
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΕ02.01
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΧΟΒΟΥ
Β/ΘΜΙΑ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ
4





ΠΙΝΑΚΑΣ 4. ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

Α/Α
       ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Δ/ΝΣΗ
ΝΟΜΟΣ
ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚ.                       
1
ΜΑΛ       ΛΙΑΚΑΣ
ΕΥΑΣΤΡΑΤΙΟΣ
 ΠΕ 03
ΕΕΕΕΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Β/ΘΜΙΑ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
ΠΙΝΑΚΑΣ 5.ΜΕΛΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΠΕ 

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΙΔΙΚ ΟΤΗΤΑ
ΚΠΕ
ΘΕΣΗ
ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚ.
1
ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ
ΑΝΝΑ
ΠΕ 02
ΑΡΧΑΝΩΝ-ΡΟΥΒΑ-ΓΟΥΒΩΝ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο  ΚΠΕ
3
2
ΚΟΡΜΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΕ70
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο  ΚΠΕ
4
3
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΑΣΤΡΙΟΥ
ΑΝ. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ   ΚΠΕ
4
4
ΚΑΖΑΚΩΝΗ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΚΑΣΤΡΙΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ  ΚΠΕ
4
5
ΓΑΒΡΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΠΕ70
ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ  ΚΠΕ
4
6
ΤΣΟΛΑΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΕ 05
ΠΟΡΟΙΩΝ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο  ΚΠΕ
4
7
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΠΕ11
ΠΟΡΟΙΩΝ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο  ΚΠΕ
4
8
ΊΣΑΡΗ
ΑΣΠΑΣΙΑ

ΑΡΑΧΘΟΥ - ΆΡΤΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ  ΚΠΕ
4
9
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΕ11
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο  ΚΠΕ
3
10
ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗΣ
ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ
ΠΕ1204
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο  ΚΠΕ
3
11
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΑΡΣΙΝΟΗ

ΚΙΛΚΙΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ  ΚΠΕ
4
12
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ  ΚΠΕ
4
13
ΚΙΖΗΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ - ΑΚΡΑΤΑΣ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο  ΚΠΕ
4


ΠΙΝΑΚΑΣ 6 .ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 

Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
ΝΟΜΟΣ 
ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
1
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΗΣ         
3
2
ΧΡΟΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΗΣ                 
3
3
ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      
3
4
ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        
Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      
3
5
ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΦΙΛΙΤΣΑ
Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ         
3
6
ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΑΡΕΤΗ
Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ            
3
7
KΑΒΑΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ            
3
8
ΜΑΡΓΙΑ ΑΝΤΙΟΠΗ-ΖΩΗ
Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
4



ΠΙΝΑΚΑΣ 7 . ΜΕΛΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ   
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΚΠΕ
ΘΕΣΗ
ΗΜ. ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
1
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΒΑΜΟΥ
ΑΝ. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ
3
2
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΒΑΜΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ
3
3
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ
ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΠΕ
-
4
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΒΑΜΟΥ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο ΚΠΕ
3
5
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΑΝΩΝ-ΡΟΥΒΑ-ΓΟΥΒΩΝ
ΑΝ. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ
3
6
ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΜΟΥ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο
3
7
ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ 2ης ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
3
8
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΡΣΙΝΟΗ
ΚΙΛΚΙΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΠΕ
4
9
ΓΑΒΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ
4
10
ΚΑΖΑΚΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΚΑΣΤΡΙΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΠΕ
4
11
ΚΟΡΜΑ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ
Π.Ο. ΚΠΕ
4
12
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΑΝΩΝ
ΑΝ. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ
3
13
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΣΤΡΙΟΥ
ΑΝ. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ
4

 ΠΙΝΑΚΑΣ 8.  ΙΝΕΔΙΒΙΜ  

Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΘΕΣΗ
ΗΜ. ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
1
ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΕΛΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΙΝΕΔΙΒΙΜ
4
2
ΜΠΙΛΙΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΜΕΛΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΙΝΕΔΙΒΙΜ
4
ΠΙΝΑΚΑΣ 9.  ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 

Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ ή ΥΠΗΡΕΣΙΑ
ΝΟΜΟΣ 
ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
1
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΠΕ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
2

ΒΡΕΝΤΖΟΣ   ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΝΑΠΛ.ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
3
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΑΓΑΠΗ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο. ΚΠΕ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
4
ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο. ΚΠΕ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
5
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο. ΚΠΕ ΒΑΜΟΥ
ΧΑΝΙΩΝ
3
6
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΝ. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ ΒΑΜΟΥ
ΧΑΝΙΩΝ

3

7
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΠΕ ΒΑΜΟΥ
ΧΑΝΙΩΝ

3
8
ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΕΛΟΣ Π.Ο. ΚΠΕ ΒΑΜΟΥ
ΧΑΝΙΩΝ
3
9
ΚΟΥΝΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΕΕΕΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
10
ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΕΕΕΕΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
11
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΕΕΕΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
12
ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ
ΕΕΕΕΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3
13
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜ.
ΕΕΕΕΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
3






Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΙΔΙΚ.
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ
14
Κωνσταντινίδης Λεωνίδας
Τσολάκη Ελευθερία


ΚΠΕ Ποροϊων
4
15
Ιωαννίδου Μαρία
ΠΕ 60
8ο Νηπιαγωγείο Κιλκίς
4
16
Μαρματάκη Αρετή
ΠΕ 10
ΔΔΕ Χανίων – Υπεύθυνη Σχολικών Δραστηριοτήτων
3
17
Χατζάκης Στέργιος                                         Μαρτιμιανάκη Άννα
Αν. Υπεύθυνος ΚΠΕ
Μέλος Π.Ο. ΚΠΕ
ΚΠΕ Αρχανών
3
18
Παρασκευά Αρσινόη
Υπεύθυνη ΚΠΕ
ΚΠΕ Κιλκίς
4
19
Γαβράς Πέτρος
Υπεύθυνος ΚΠΕ
ΚΠΕ Κρεστένων
4
  20
Μοσχόπουλος Χαρίλαος
Κίζηλου Κωνσταντίνα
Υπεύθυνος ΚΠΕ
Αν. Υπεύθυνος ΚΠΕ
Μέλος Π.Ο. ΚΠΕ
ΚΠΕ Κλειτορίας - Ακράτας
4
21
Μανταδάκης Στυλιανός
ΠΕ 04.02
ΓΕΛ Επισκοπής
3
22

Χαραλαμπάκη Άρτεμις
ΕΚΠ. ΕΝΗΛ.
ΤΕ 16
ΕΕΕΕΚ Ιεράπετρας
3
23
ΙΣΑΡΗ Ασπασία
Υπεύθυνη ΚΠΕ
ΚΠΕ Αράχθου - Άρτας
4
24
Βεργώτη Αναστασία
Τσατιτάλιος Νικόλαος
ΠΕ 06
ΠΕ 17
4Ο Γυμνάσιο Ρόδου
4
25
Γκαραγκούνη Ελένη
ΠΕ 70
Δ.Σ Αγίας Φιλοθέης Πύργου Ηλείας
4
26
Δερεδάκης Νικόλαος
ΠΕ 70
13Ο Δ.Σ. Ρεθύμνου
3
27
Βρετουδάκη Ελένη
ΠΕ 60
2Ο Οικολογικό Νηπιαγωγείο Χανίων
3
28
Κωνιού Αντωνία
ΠΕ 60
Νηπιαγωγείο Κάτω Ασιτών Ηρακλείου
3
29
Μαργιά Αντιόπη-Ζωή
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ
Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
4





  ΠΙΝΑΚΑΣ 10.  ΛΟΙΠΟΙ ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ 
Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1
Φασουλάς Χαράλαμπος
Δρ. Γεωλογίας, Υπεύθυνος τμήματος Γεωποικιλότητας ΜΦΙΚ, Συντονιστής Γεωπάρκου Ψηλορείτη

2
Φωτεινάκης Κώστας
τέως πρόεδρος του Τμήματος Κρήτης της Ελληνικής
Σπηλαιολογικής Εταιρείας, μέλος του Ινστιτούτου Σπηλαιολογικών Ερευνών Ελλάδος.

3
Γαβριλάκη Ειρήνη
Αρχαιολόγος, Tμηματάρχης Μουσείων, Εκθέσεων και Εκπαιδευτικών  Προγραμμάτων ΚΕ' Εφορείας Προϊστορικών και Κλασικών Αρχαιοτήτων
 
4
Χαρωνίτης Λευτέρης, 
 

Σκηνοθέτης
5

Καλλιόπη Κλώτζα,

 
Εκπαιδεύτρια ενηλίκων-αφηγήτρια ιστοριών της προφορικής παράδοσης
6
Χατζαντωνίου Αναστασία
Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου